Команда - Nufarm Ukraine

Команда



Крістіан Шаде
Крістіан Шаде
Генеральний директор ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Christian.Schade@nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Яхненко Олена Анатоліївна
Директор ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Elena.Yakhnenko@nufarm.com
Українець Василь Васильович
Браславець Віталій Володимирович
Керівник відділу продажу

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 430 63 86
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Vitaliy.Braslavetc@nufarm.com
Менеджер з маркетингу

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
OfficeUA@nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Ющук Ірина Сергіївна
Менеджер з реєстрації та розвитку ЗЗР

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 095 282 90 41
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Iryna.Yuschuk@nufarm.com
Шуневич Володимир Гнатович
Шуневич Володимир Гнатович
Менеджер з логістики

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 095 324 33 88
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Volodymyr.Shunevych@nufarm.com
Назаренко Яна Петрівна
Головний бухгалтер

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Yana.Nazarenko@nufarm.com
Семененко Олена Анатоліївна
Семененко Олена Анатоліївна
Економіст з фінансової роботи

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Elena.Semenenko@nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Демедюк Олена Петрівна
Бухгалтер

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Elena.Demeduik@nufarm.com
Глушко Олена Сергіївна
Асистент відділу продажу та логістики

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 392 62 62
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Olena.Hlushko@nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Плугатар Людмила Олександрівна
Асистент відділу продажу та логістики

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 095 282 03 06
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Liudmyla.Pluhatar@nufarm.com
Лизогуб Тетяна Миколаївна
Лизогуб Тетяна Миколаївна
Офіс-адміністратор

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 377 37 01
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Tetyana.Lyzohub@nufarm.com




Відділ продажу



Хорошайлова Лариса Віталіївна
Попрожук Віктор Йосипович
Регіональний торгівельний представник (Рівненська, Житомирська, Київська та Волинська області)

Мобільний
+38 095 288 49 07
Електронна пошта
Viktor.Poprozhuk@nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Козира Іван Богданович
Регіональний торгівельний представник (Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області)

Мобільний
+38 050 312 69 14
Електронна пошта
Ivan.Kozyra@nufarm.com

Регіональний торгівельний представник (Харківська, Дніпровська та Запорізька області)

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Електронна пошта
OfficeUA@nufarm.com

Регіональний торгівельний представник (Одеська, Миколаївська та Херсонська області)

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Електронна пошта
OfficeUA@nufarm.com
Пташник Максим Михайлович
Пташник Максим Михайлович
Регіональний торгівельний представник (Вінницька, Черкаська та Кропивницька області)

Мобільний
+38 050 418 33 88
Електронна
пошта

Maxym.Ptashnyk@nufarm.com
Пілат Сергій Володимирович
Регіональний торгівельний представник (Чернігівська, Сумська та Полтавська області)

Мобільний
+38 066 281 81 84
Електронна пошта
Sergii.Pilat@nufarm.com