Команда

    Команда - Nufarm Ukraine

    Команда



    Крістіан Шаде
    Крістіан Шаде
    Генеральний директор ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»

    Робочий
    +38 (044) 495 53 60
    e-mail:
    Christian.Schade@nufarm.com
    Шуневич Володимир Гнатович
    Володимир Шуневич
    Директор ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»

    Мобільний
    +38 (095) 324 33 88
    e-mail:
    Volodymyr.Shunevych@nufarm.com
    Українець Василь Васильович
    Віталій Браславець
    Керівник відділу продажу

    Мобільний
    +38 (050) 430 63 86
    e-mail:
    Vitaliy.Braslavetc@nufarm.com
    Хорошайлова Лариса Віталіївна
    Ірина Ющук
    Менеджер з реєстрації та розвитку ЗЗР

    Мобільний
    +38 (095) 282 90 41
    e-mail:
    Iryna.Yuschuk@nufarm.com
    Яна Назаренко
    Яна Назаренко
    Головний бухгалтер

    Робочий
    +38 (044) 495 53 60
    e-mail:
    Yana.Nazarenko@nufarm.com
    Олена Семененко
    Олена Семененко
    Економіст з фінансової роботи

    Робочий
    +38 (044) 495 53 60
    e-mail:
    Elena.Semenenko@nufarm.com
    Хорошайлова Лариса Віталіївна
    Олена Демедюк
    Бухгалтер

    Робочий
    +38 (044) 495 53 60
    e-mail:
    Elena.Demeduik@nufarm.com
    Олена Глушко
    Олена Глушко
    Провідний фахівець відділу продажу та логістики

    Мобільний
    +38 (050) 392 62 62
    e-mail:
    Olena.Hlushko@nufarm.com
    Хорошайлова Лариса Віталіївна
    Людмила Плугатар
    Фахівець відділу продажу та логістики

    Мобільний
    +38 (095) 282 03 06
    e-mail:
    Liudmyla.Pluhatar@nufarm.com
    Тетяна Лизогуб
    Тетяна Лизогуб
    Офіс-адміністратор

    Робочий
    +38 (044) 495 53 60
    Мобільний
    +38 (050) 377 37 01
    Факс
    +38 (044) 495 53 63
    e-mail:
    Tetyana.Lyzohub@nufarm.com




    Відділ маркетингу



    Владислав Коляда
    Владислав Коляда
    Керівник відділу маркетингу

    Мобільний
    +38 (050) 447 17 77
    e-mail:
    Vladislav.Kolyada@nufarm.com
    Михайло Лук'яненко
    Михайло Лук'яненко
    Менеджер з маркетингу

    Мобільний
    +38 (050) 419 40 70
    e-mail:
    Mikhailo.Lukianenko@nufarm.com




    Відділ продажу



    Хорошайлова Лариса Віталіївна
    Віктор Попрожук
    Регіональний торгівельний представник
    Рівненська, Житомирська, Київська та Волинська області


    Мобільний
    +38 (095) 288 49 07
    e-mail:
    Viktor.Poprozhuk@nufarm.com
    Хорошайлова Лариса Віталіївна
    Іван Козира
    Регіональний торгівельний представник
    Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області


    Мобільний
    +38 (050) 312 69 14
    e-mail:
    Ivan.Kozyra@nufarm.com
    Василь Євтушенко
    Василь Євтушенко
    Регіональний торгівельний представник
    Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області


    Мобільний
    +38 (050) 166 75 59
    e-mail:
    Vasyl.Yevtushenko@nufarm.com
    Василь Євтушенко
    Олександр Мороз
    Регіональний торгівельний представник
    Одеська, Миколаївська та Херсонська області


    Мобільний
    +38 (050) 281 01 01
    e-mail:
    Oleksandr.Moroz@nufarm.com
    Максим Пташник
    Максим Пташник
    Регіональний торгівельний представник
    Вінницька, Черкаська та Кіровоградська області


    Мобільний
    +38 (050) 418 33 88
    e-mail:
    Maxym.Ptashnyk@nufarm.com
    Сергій Пілат
    Сергій Пілат
    Регіональний торгівельний представник
    Чернігівська, Сумська та Полтавська області


    Мобільний
    +38 (066) 281 81 84
    e-mail:
    Sergii.Pilat@nufarm.com